Přesuny a zvedání

Naše společnost Magnolia Medical s.r.o. je dovozce a distributor zdravotních pomůcek ze zemí EU a působností po celé České republice. V našem sortimentu naleznete širokou škálu zdravotních pomůcek pro seniory a zdravotně postižené od předních světových i domácích výrobců.

Magnolia Medical s.r.o. má uzavřeny smlouvy s pojištovnami, může tedy zajistit potřebné zdravotní pomůcky pro Vaše klienty a vydat je na poukaz od ZP.

Tyto zdravotní pomůcky zasíláme následně prostřednictvím zásilkových společností. V případě dodání lůžka, zvedáku a podobně zboží rozváží naše firemní doprava.

Naším cílem je zajistit pro naše zákazníky co možná nejširší nabídku kvalitních a bezpečných zdravotních prostředků a tím stávajícím a budoucím klientům umožnit překonávání zdravotních životních překážek.

Polohovací zdravotní postel pro seniory KV-POSTELE

KV-Postele.cz

Prodejce polohovacích lůžek

Magnolia-medical-LOGO-368

Magnolia-Medical.cz

Distributor zdravotních pomůcek

Přesuny a zvedání

Prostřednictvím našim firem KV-POSTELE a Magnolia Medical s.r.o. nabízíme komplexní služby pro poskytovatele sociálních zařízení, LDN a Domovy pro seniory

Rádi Vám nabídneme v případě tzv.
Partnerské spolupráce

Individuální přístup

Bonusy z KV-POSTELE (lůžka,stolky, skříně,stoly,křesla)
Množstevní slevy
Přednostně repasované pomůcky

Kontaktujte nás, rádi Vám poskytneme další potřebné informace o našich dodavatelích, produktech a výhodách partnerské spolupráce.

E-shop: www.magnolia-medical.cz

Radek Pustina KV-Postele

Konzultace a prodej lůžek

Radek Pustina

PO - PÁ  8:00 - 17:00

info@kv-postele.cz

604 706 339