Použité repasované polohovací postele – porovnání kvality

Na našem trhu se nachází velké množství možností, jak pořídit repasovanou/použitou elektricky polohovatelnou postel.

Repasovaný produkt nabízí značnou úsporu financí oproti nákupu lůžka nového a zcela jistě splní požadavky, které od nich očekáváte.

Nicméně  je třeba rozlišovat nabízené typy lůžek. Které  se samozřejmě tak jako u všeho ostatního spotřebního zboží značně liší jak kvalitou, tak i cenou.

Na našem trhu repasovaných lůžek se nachází především nabídky tvz.HOME CARE lůžek, která jsou především vhodná  pro domácí péči.

Výrobci jsou fa.: Burmaier Dali,Cassa, AKS atd.

Lůžka určená především pro  Domácí péči tvz.Home Care. Tyto lůžka se vyznačují především snadnou možností je demontovat a instalovat například ve vyšších patrech. Nevýhodou těchto lůžek oproti lůžkům určeným pro profesionální péči je zejména jejich snížená stabilita  životnost a ne příliš hezký design. Lůžka nejsou vhodná pro dlouhodobé používání.

 

Lůžka pro profesionální péči, která se používají především v Domovech pro seniory. Jsou lůžka především stabilnější a stavěná pro vyšší zatížení vyznačující se také lepším použitím materiálů.

Výrobci polohovacích postelí (pečovatelských lůžek): Wiessner-Bossrhoff, Stiegelmayer, Volker, Bock,Hill-Room, Muller

Cena při nákupu těchto lůžek NOVÝCH se také značně liší. Lůžka tvz. skládací se dají pořídit na našem trhu již od cca. 17 000 Kč-27 000 Kč. Lůžka určená pro profesionální péči vyráběná předními německými/světovými výrobci startuje na cca.2000-5000 Euro.

Na trhu s repasovanými polohovacími lůžky se ceny již takhle značně neliší a pohybují se v rozmezí od 7500-15 000 Kč, ale tvz. cena pořizovací (cena nových lůžek) může být také správným vodítkem pro Váš správný výběr.

Také profesionální lůžka lze umístit do soukromí pro péči o Vaše blízké po úrazech či těžce nemocné. Je třeba jen vybrat správný typ lůžka, který lze bez problémů v daném prostředí instalovat. Při této instalaci jsou zákazníci seznámeni na místě s obsluhou a údržbou polohovacích postelí.

KONTAKT